2024-04-26 / Bose-Instal

Wiertacz z możliwością przyuczenia

Specjalnością firmy BOSE-INSTAL z województwa mazowieckiego, są odwierty pionowe pod pompy ciepła, które wykonujemy na terenie całego kraju.

Zadania:
  • wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła (praca bardzo podobna do wiercenia studni głębinowych)
  • system pracy w tak zwanej delegacji w systemie 3 tygodnie na 1 tydzień
  • wyjazd na wolne i przyjazd z wolnego zawsze do siedziby firmy (Czerwona Niwa koło Sochaczewa)
Wymagania:
  • dyspozycyjność
  • nie wymagamy doświadczenia ani wykształcenia
  • czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie 8000 - 15000 zł w zależności od umowy i stanowiska
  • podjęcie pracy ”od zaraz”
  • stabilność zatrudnienia przez cały rok
  • bezpłatne zakwaterowanie na terenie naszej firmy oraz w delegacji na kwaterach
  • nielimitowany dostęp do internetu
  • możliwość rozwoju osobistego