2024-04-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Technik cyfrowych procesów graficznych

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0229
OBOWIĄZKI:
wykonywanie projektów graficznych, przygotowanie prac graficznych do drukowania. Wykonywanie za pomocą sprzętu komputerowego obróbki materiałów graficznych i tekstu. Rozmieszczanie teksu i grafiki na arkuszu drukarskim (koszulka, tkanina, itp.). Obsługiwanie rówżnego rodzaju programów graficznych stosowanych w poligrafii i druku cyfrowym (DTF). Wykonywanie wydruku próbnego. Obsługiwanie cyfrowych maszyn i urządzeń drukujacych tj. drukarki atramentowe oraz żelowe, solwentowe, DTF.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Mile widziane kursy i znajomość programów graficznych.

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu