2024-04-28 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Starszy robotnik-operator

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Pasłęk
Numer: StPr/24/0843
OBOWIĄZKI:
prace fizyczne na obwodzie drogowym dróg powiatowych - bieżące utrzymanie drog oferta z PFRON na miejsce pracy 2024z kandydatem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Operator koparkoładowarki

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pasłęk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu