2024-05-07 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0293
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowych, kontakt z klientem, obsługa terminala płatniczego, obsługa magazynu, zamawianie towarów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, współpraca z dostawcami towarów, raporty kasowe. Jedna zmiana 08:00- 16:00 od poniedziałku do soboty.Oferta stażu dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

brak wymagań

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu