2024-05-13 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Śliwa
Numer: StPr/24/1086
OBOWIĄZKI:
sprzedaz art. spożywczo-przemysłowych w sklepie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Dośwaidczenie zawodowe na w/w stanowisku mile widziane, operatywność, Praca w systemie 2 zmianowym w godzinach 07:00-15:00,15:00-22:00,

Miejsce pracy:

Śliwa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Maja 2024

Sprzedawca w branży mięsnej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Szczytno

  • obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru, wykonywanie dziennych raportów kasowych, pomoc w zamawianiu towaruPraca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 oraz w soboty od 7:00 do 13:00 (do uzgodnienia)...
Więcej

16 Maja 2024

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowych, kontakt z klientem, obsługa terminala płatniczego, obsługa magazynu, zamawianie towarów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, współpraca z dostawcami towarów,...
Więcej