2024-04-22 / Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku
Robotnik
Miejsce pracy: Giżycko
Numer: StPr/24/0273
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Giżycko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Podobne ogłoszenia:

02 Maja 2024

Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Szczytno

  • praca w terenie przy bieżącym utrzymaniu dróg powiatowych, naprawa nawierzchni, wycinka krzaków, wymiana znaków, czyszczenie przepustów, usuwanie zastoisk wodnych Wymagania inne:

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Mieście Lubawskim

warmińsko-mazurskie / Mortęgi

  • prowadzenie prac gospodarczych związanych z utrzymaniem stajni i mini zoo; karmienie i pielęgnacja zwierząt; utrzymanie porządku na terenie obiektu; przygotowywanie koni do jazd; Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania...