2024-04-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Pisz
Numer: StPr/24/0228
OBOWIĄZKI:
utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;• utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;• obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;• dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;• wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;• pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;• organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej orazochrony środowiska
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : praca w zespole anglojęzycznym, drobne naprawy w pokojach podczas pobytu klientów anglojęzycznych, kontakt z gościem hotelowym podczas napraw, kontakt z gościem hotelowym anglojęzycznym podczas prac w budynku i na zewnątrz budynku. Goście hotelowi anglojęzyczni często pytają o recepcję, parking, podjazdy dla niepełnosprawnych, kantor oraz inne rzeczy, pracownik techniczny jest zawsze na terenie ho

Miejsce pracy:

Pisz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 480 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu