2024-05-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Robotnik gospodarczy /kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie
Miejsce pracy: Węgorzewo
Numer: StPr/24/0125
OBOWIĄZKI:
Bieżąca konserwacja i naprawa sprzętu i urządzeń w WCKKierowanie pojazdem słuzbowymDbanie o ład i porządek na erenie WCKPełnienie obowiązków portieraObsługa i pomoc przy wszystkich imprezach WCKOferta skierowana dla osób powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat.B+E

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Węgorzewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie