2024-04-25 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Referent
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0796
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie korespondencji zgodnie z obowiązującymi w Urzędzie zasadami obiegu dokumentów i postępowania z przesyłkami wpływającymi oraz wychodzącymi, obsługa kancelaryjna posiedzeń składów ustalających Zespołu, wprowadzanie danych do rejestrów oraz uaktualnianie rejestrów prowadzonych w Wojewódzkim Zespole, redagowanie prostych pism urzędowych, pomoc w obsłudze korespondencji, przygotowanie dokumentacji do archiwizacji.Jedna zmiana 07:30- 15:30 od poniedziałku do piątku. Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe/ średnie, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność sumienność, odpowiedzialność, rzetelność, punktualność, umiejętność organizacji pracy i współpracy, pozytywne nastawienie i chęci do pracy.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu