2024-04-07 / Praca.pl Sp. z o.o.

Pracownik Sprzątający

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Pracownik Sprzątający
Miejsce pracy: Olsztyn
Zakres obowiązków:
  • Sprzątanie w zależności od powierzonego zlecenia: biur, zakładów pracy, magazynów lub klatek schodowych.
  • Odkurzanie, mycie podłóg, mycie okien itp.
  • Opróżnianie koszy na śmieci oraz segregacja odpadów.
  • Uzupełnianie środków higienicznych w toaletach.
Wymagania:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dobra kondycja fizyczna.
Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Pakiet opieki medycznej.
  • Sprzęt i środki do pracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

28 Kwietnia 2024

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Orzysz

  • Sprzątanie pomieszczeń należących do ŚDS, mycie okien, systematyczne mycie drzwi, podłóg, wycieranie kurzu, uzupełnianie papieru i mydła, podlewanie kwiatów, sprzątanie wokół obiektów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
Więcej

26 Kwietnia 2024

Woźny

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Dbanie o ład i porządek w budynku szkoły oraz na jej terenie Wymagania inne:
Więcej