2024-04-15 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Pracownik powierzchni płaskich

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0552
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klatek schodowych, grabienie liści, sprzątanie terenu zewnętrznego, zamiatanie.Jedna zmiana 06:00- 14:00 od poniedziałku do piątku.Miejsce wykonywania pracy Elbląg, ul. Grunwaldzka 77 A + teren miasta Elbląg.Oferta stażu dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg, długotrwale bezrobotnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja, kultura osobista, brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu