2024-04-16 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Pomocnik elektromontera

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Ostróda
Numer: StPr/24/0650
OBOWIĄZKI:
Pomoc w wykonywaniu wykopów kablowych, prace pod napięciem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostróda


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 8 520 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

26 Kwietnia 2024

Elektryk / Elektromonter

ProPoint S.A.

warmińsko-mazurskie /

  • Opis stanowiska montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych, analizowanie usterek i rozwiązywanie...
Więcej

25 Kwietnia 2024

Elektromonter Sieci Trakcyjnej - kolej / tramwaj (m/k)

Budimex SA

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Zadania: Demontaż elementów sieci trakcyjnej Montaż konstrukcji wsporczych sieci trakcyjnej Montaż osprzętu sieci trakcyjnej Montaż sekcji uszynienia grupowego Montaż sekcji sieci trakcyjnej Regulacja sieci trakcyjnej Aplikuj jeśli:...
Więcej