2024-04-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Pomocniczy robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0388
OBOWIĄZKI:
prace drogowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Podobne ogłoszenia:

30 Kwietnia 2024

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Roboty ogólnobudowlane nie wymagające specjalistycznego sprzętu , utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w...

Robotnik gospodarczy

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Dbanie o należyty stan budynku oraz innych składników majątku trwałego i wyposażenia przedszkola. Codzienny nadzór nad całym obiektem. Wykonywanie prac naprawczo-remontowych i malarskich na terenie obiektu. Wykonywanie prac...