2024-05-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Młynary
Numer: StPr/24/0699
OBOWIĄZKI:
obsliuga maszyn, odbieranie wyciętych kartonów z maszyn, pakowanie gotowego wyrobuzmiany 6-14,14-22,22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wymagane wyksztalcenie podstawowe ale mile widziane zasadnicze zawodowe w kierunku obslugi maszyn, mile widziane doświadczenie w obsludze maszyn,sumiennośc i staranność w wykonywaniu zadań

Miejsce pracy:

Młynary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu