2024-04-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Operator koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Operator koparko-ładowarki
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0075
OBOWIĄZKI:
obsługa koparko-ładowarki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: operator koparko-ładowarki


Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Olecko


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

26 Kwietnia 2024

Operator koparko-ładowarki

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Stygajny

  • Rodzaj prac: wykonywanie robót ziemnych za pomocą koparko-ładowarki.Ogólny zakres obowiązków: określenie i przygotowanie terenu do pracy, przygotowywanie sprzętu do pracy, wykonywanie wykopów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...
Więcej

25 Kwietnia 2024

Operator koparki

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

warmińsko-mazurskie / Nowa Wieś (pow. iławski, gm. Iława), Nowa Wieś

  • Operator koparki Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: Wymagania - uprawnienia - operator koparki kołowej/gąsienicowej, doświadczenie - mile widziane. Kontakt tel: 609 180 130 - Kęsicki RobertPraca na...
Więcej