2024-04-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Ogrodnik - uprawa grzybów jadalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Miejsce pracy: Jedwabno
Numer: StPr/24/0240
OBOWIĄZKI:
Praca przy uprawie pieczarek w pomieszczeniach na różnych podłożach o charakterze produkcyjnym. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych związane z prawidłowym rozwojem grzybów; uczestniczenie w zbiorach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Praca w pozycji stojącej, praca dwuzmianowa 06:00-14:00, 14:00-22:00

Miejsce pracy:

Jedwabno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie