2024-04-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Ogrodnik terenów zielonych

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Jegłownik
Numer: StPr/24/0803
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie terenu, sadzenie, przesadzanie, roślin, przycinanie, nawożenie roślin, usuwanie chwastów, zakładanie i pielęgnowanie trawników, prace porządkowe, obsługa maszyn ogrodniczych spalinowych i elektrycznych.Jedna zmiana 7-15 pn-ptMiejsce pracy: Jegłownik + powiat elbląskiOferta stażu dla osoby długotrwale bezrobotnej zarejestrowanej w PUP Elblag
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jegłownik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu