2024-05-08 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Mechanik pojazdów samochodowych
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/24/0460
OBOWIĄZKI:
mechanik pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie w zawodzie


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bartoszyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

20 Maja 2024

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Orneta

  • Naprawa silników, zawieszenia, układu hamulcowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: mechaniczne Wymagania inne:
Więcej

19 Maja 2024

Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Orneta

  • Obsługa urządzeń warsztatowych, serwis i bieżąca konserwacja, wymiana oleju. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: dobra kondycja fizyczna Uprawnienia: manualna sprawność Uprawnienia: sprawność fizyczna,...
Więcej