2024-03-28 / Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Mechanik pojazdów samochodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Siedliska (pow. ełcki, gm. Ełk), Siedliska
Numer: StPr/24/0210
OBOWIĄZKI:
przeglądy i naprawa pojazdów samochodowych, dokonywanie wymiany płynów ekspoloatacyjnych, wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mechanik pojazdów samochodowych* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Siedliska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku