2024-04-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu
Miejsce pracy: Biała Piska
Numer: StPr/24/0188
OBOWIĄZKI:
Obsługiwanie maszyn i urządzeń do produkcji drzewnej - frezarki CNC; Formatowanie, felcowanie, wykonywanie nawiertów pod zawiasy i zamki w skrzydłach drzwiowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Pracodawca zapewnia szkolenie i nauczenie osoby zatrudnionej w zakresie obsługi FREZARKI CNC na stanowisku pracy mechanik operator maszyn do produkcji drzewnej.

Miejsce pracy:

Biała Piska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu