2024-04-18 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Kucharz
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/24/0413
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków zgodnie z jadłospisem i dietami mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Bartoszyach. Utrzymywanie w należytej czystości i porządku stanowiska pracy oraz całej kuchni domu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz
Uprawnienia: książeczka sanepidowa- mile widziana

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bartoszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach