2024-03-30 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kucharz
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0667
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw kuchni indyjskiejJedna zmiana, godziny pracy: 11.00-19.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, wymagana znajomość kuchni indyjskiej-weryfikowana w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

Miejsce pracy:

Elbląg


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

26 Kwietnia 2024

Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Braniewo

  • Rodzaj prac: przygotowywanie posiłków tj. pizza, kebab, sałatki, zapiekanki.Ogólny zakres obowiązków: Przygotowywanie potraw, sosów, planowanie menu, przygotowywanie i obróbka składników, dbanie o czystość. Wymagania konieczne:...
Więcej

26 Kwietnia 2024

Młodszy kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Przygotowanie i wydawanie posiłkówI zmiana godz 6.00-14.00Oferta DiWSP dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP Elbląg. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Wykształcenie podstawowe/zawodowe, wymagane badania...
Więcej