2024-04-19 / Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Szczytno
Numer: StPr/24/0085
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów na twarz i ciało, stylizacja paznokci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szczytno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

24 Kwietnia 2024

Kosmetyczka

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Wykonywanie zabiegów,obsługa klienta,sprzedaż kosmetyków.Praca w profesjonalnym studio modelowania sylwetki. Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: kurs- kosmetyczny Wymagania inne:
Więcej

16 Kwietnia 2024

Manikiurzystka

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Stylizacja paznokci (żel manicure)Dwie zmiany 8-16, 10-18Oferta pracy w ramach prac interwencyjnych ze wskazanym kandydatem Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie średnie, doświadczenie i...
Więcej