2024-04-19 / Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

Koordynator ds. szkoleń

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy
Miejsce pracy: Nidzica
Numer: StPr/24/0136
OBOWIĄZKI:
- współtworzenie kalendarza szkoleń dla klientów; - dbanie o prawidłowy przebieg szkolenia, reagowanie na bieżące potrzeby uczestników szkoleń i trenera, przygotowanie materiałów potrzeby uczestników szkoleń i trenera, przygotowanie materiałów szkoleniowych, sporządzanie podsumowań ankiet ewaluacyjnych; - wystawianie i rozliczanie faktur oraz wydatków;- przygotowywanie i edycja dokumentów;- organizacja oraz administrowanie procesu szkoleń, badanie i analiza potrzeb szkoleniowych pracowników, współpraca z firmami zewnętrznymi;- wyznaczanie budżetu szkoleniowego;- kontakt mailowy i telefoniczny z uczestnikami szkoleń/kursów;- prowadzenie dokumentacji szkoleniowej;- współpraca z wykładowcami;- archiwizacja papierowa i elektroniczna dokumentów firmowych, tworzenie broszur na szkolenia na podstawie materiałów nadesłanych przez trenerów oraz zapewnienie odpowiedniego wyposażenia sal;- praca w terenie z klientem - wypełnian ie dokumentów, podpisywanie wniosków itp.Wysokość wynagrodzenia netto 6000,00 zł miesięcznie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: dokładność, sumienność
Uprawnienia: znajomość pakietu office
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem, umiejętności negocjacyjne, budowanie długotrwałych relacji, chęć rozwoju, łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Miejsce pracy:

Nidzica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy