2024-04-23 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Kontroler jakości wyrobów

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Miejsce pracy: Kowale Oleckie
Numer: StPr/24/0150
OBOWIĄZKI:
nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego, zamykanie wadliwych produktów, kontrola poprawności oznakowania produktu, raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości. Wymagana umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, dokładność, sumienność.

Miejsce pracy:

Kowale Oleckie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku