2024-04-18 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Kierowca samochodu osobowego

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Kierowca samochodu osobowego
Miejsce pracy: Barciany
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
kierowca obsługa samochodów służbowych, rozliczanie kart drogowych, utrzymywanie sprawnosci technicznej pojazdów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Barciany


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

30 Kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego od 3,5t do 13t

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

warmińsko-mazurskie / Lidzbark Warmiński

  • Przewóz materiałów do bieżącego utrzymania dróg i ulic powiatowych. Wymagania konieczne: Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C Wymagania inne:
Więcej

30 Kwietnia 2024

Kierowca mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

warmińsko-mazurskie / Gołdap

  • Diagnostyka oraz naprawa: rozpoznanie problemów technicznych, wykonywanie napraw planowych oraz awaryjnych. Konserwacja i obsługa techniczna: konserwacja pojazdów, urządzeń, maszyn oraz dbanie o stan techniczny parku maszynowego i miejsca...
Więcej