2024-04-10 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Kierowca- magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/0669
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie towaru pod klienta, przewożenie towaru.Jedna zmiana 08:00- 16:00 od poniedziałku do piątku.Oferta stażu dla osób zarejestrowanych, długotrwale bezrobotnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu