2024-04-21 / Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Kelner

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie
Kelner
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/24/0517
OBOWIĄZKI:
Obsługa imprez okolicznościowych oraz gości restauracji. Sporządzanie napoi i ich podawanie. Dbanie o czystość.Godziny pracy 10:00 - 18:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: 3 m-ce.Godziny pracy 10:00 - 18:00 (imprezy okolicznościowe w weekendy do ok. 20:00).

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie