2024-05-13 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Kasjer - sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Kasjer - sprzedawca
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0178
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru, dbanie o standardy sieci
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Olecko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Maja 2024

Sprzedawca w branży mięsnej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Szczytno

  • obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru, wykonywanie dziennych raportów kasowych, pomoc w zamawianiu towaruPraca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 oraz w soboty od 7:00 do 13:00 (do uzgodnienia)...
Więcej

16 Maja 2024

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Sprzedaż towarów, obsługa kasy fiskalnej i programów sprzedażowych, kontakt z klientem, obsługa terminala płatniczego, obsługa magazynu, zamawianie towarów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, współpraca z dostawcami towarów,...
Więcej