2024-04-30 / Komenda Powiatowa Policji w Piszu

Inspektor

Komenda Powiatowa Policji w Piszu
Komendant Powiatowy Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Pisz
Ogłoszenie o naborze Nr 137078

Warunki pracy

Praca o charakterze biurowym.

Pracownik wykonuje czynności związane z pracą przy komputerze.

Narzędzia i materiały pracy - komputer, drukarka, kserokopiarka i inne niezbędne urządzenia biurowe.

Lokalizacja stanowiska pracy znajduje sie na I piętrze budynku KPP w Piszu, wyposażonym w meble biurowe, sprzęt komputerowy oraz inne urządzenia biurowe.

Obiekt wyposażony w podjazd dla osób niepełnosprawnych (parter budynku).

Zapewnione jest oświetlenie naturalne i sztuczne.

Zakres zadań

  • Prowadzi akta osobowe policjantów oraz pracowników cywilnych.
  • Prowadzi ewidencję oraz sprawozdawczość organizacyjno - etatową.Opracowuje dokumentację organizacyjno - etatową w sprawach, w których decyzje podejmuje Komendant Powiatowy Policji.
  • Przygotowuje projekty rozkazów personalnych w zakresie mianowania, odwoływania, powoływania i odwoływania, powierzenia obowiązków i delegowania policjantów.
  • Przygotowuje dokumentację związaną z zatrudnieniem i zwolnieniem pracowników cywilnych, wydaje świadectwa pracy.
  • Nadzoruje terminowość wydawania opinii służbowych policjantów i ocen okresowych członków korpusu służby cywilnej.
  • Wprowadza do Systemu Wspomagania Obsługi Policji danych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
  • Opracowuje dokumentację do skierowania na komisje lekarskie policjantów na własną prośbę oraz z urzędu.
  • Analizuje i zgłasza potrzeby szkoleniowe policjantów.
  • W ramach przygotowań obronnych współpracuje w zakresie uzupełniania potrzeb kadrowych jednostki zmilitaryzowanej.
  • W czasie militaryzacji opracowuje wnioski etatowe i rozkazy organizacyjne normujące strukturę organizacyjną Komendy Powiatowej Policji w Piszu.
  • Wszczyna i prowadzi postępowania administracyjne, zgodnie z poleceniem Komendanta Powiatowego Policji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe