2024-04-18 / Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Asystent nauczyciela w szkole

Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński
Numer: StPr/24/0270
OBOWIĄZKI:
prowadzenie zajęć wychowawczych i opiekuńczych w świetlicy, opieka nad uczniami, przygotowywanie pomocy dydaktycznych, rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie pobytu dzieci w szkole, nawiązywanie przyjaznych kontaktów z dzieckiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lidzbark Warmiński

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim