2024-09-08 / Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Zbieracz pieczarek

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Miejsce pracy: Użranki
Numer: StPr/24/0532
OBOWIĄZKI:
Ręczny zbiór i sortowanie pieczarek.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Dodatkowe miejsce wykonywania pracy: Zalec 16, 11-700 MrągowoLiczba godzin wykonywania pracy w miesiącu - 154 godziny.

Miejsce pracy:

Użranki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 327,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie