2024-09-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Wulkanizator
Miejsce pracy: Kętrzyn
Numer: StPr/24/0422
OBOWIĄZKI:
naprawa regeneracja, konserwacja opon, demontaz wyważanie montowanie kół opon dobór i korzystanie z odpowiednich narzędzi i urządzeń
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kętrzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

29 Sierpnia 2024

Wulkanizator

Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

warmińsko-mazurskie / Orzysz

  • - ocenianie uszkodzeń i ich przyczyn oraz określanie sposobu wykonania naprawy;- planowanie i organizowanie procesów technologicznych naprawy:- przygotowywanie elementów do naprawy lub regeneracji;- wykonywanie czynności naprawczych z...
Więcej

23 Sierpnia 2024

Wulkanizator - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Oferta DIWSP dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP ElblągObsługa klientów, wymiana opon. I zmiana: 08.00 - 16.00 Wymagania inne: Wykształcenie średnie mile widziane, mile widziane doświadczenie w zawodzie, wymagana umiejętność...
Więcej