2024-08-23 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Wulkanizator - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1254
OBOWIĄZKI:
Oferta DIWSP dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w PUP ElblągObsługa klientów, wymiana opon. I zmiana: 08.00 - 16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie średnie mile widziane, mile widziane doświadczenie w zawodzie, wymagana umiejętność obsługi montażownicy.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu