2024-09-07 / Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Tartacznik

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie
Tartacznik
Miejsce pracy: Górka (pow. ostródzki, gm. Ostróda), Górka
Numer: StPr/24/0959
OBOWIĄZKI:
Obsługa maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

podstawowa znajomość obsługi maszyn tartacznych.

Miejsce pracy:

Górka


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

19 Września 2024

Operator urządzeń do przetwórstwa drobiu

Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

warmińsko-mazurskie / Lubajny

  • Obsługa maszyn i urządzeń do obróbki drobiu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: [Inne] : umiejętność pracy w zespole, dobry stan zdrowia
Więcej

06 Września 2024

Ustawiacz wtryskarek

ALKAZ Plastics S.A.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Twój zakres obowiązków: Znajomość obsługi wtryskarek i urządzeń współpracujących Uruchamianie procesu produkcji Monitorowanie parametrów procesu Montaż i demontaż form wtryskowych wraz z podłączeniem Uruchomienie robota, zmiana...
Więcej