2024-09-14 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Stażysta ds. e-commerce

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie informacji z wyszukiwarek internetowych np. google.com; śledzenie informacji z branży meblarskiej, wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemach wewnętrznych firmy, weryfikacja i porządkowanie baz danych, asystowanie przy organizacji kampanii marketingowych, zbieranie, porządkowanie i tworzenie treści marketingowych, koordynacja i wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych i spotkań, wykonywanie innych zadań zleconych przez opiekuna stażu lub członków zespołu marketingowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), znajomość narzędzi Google, umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie, umiejętność pisania tekstów w języku polskim, umiejętność tworzenia prostych raportów, kreatywność, komunikatywność, dokładność, podstawowa znajomość j. angielskiego, umiejętność poruszania się po social mediach i umiejętnośćich obsługi

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie