2024-08-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Krupin
Numer: StPr/24/0659
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Krupin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Podobne ogłoszenia:

18 Września 2024

Pracownik Sprzedaży - Stoisko Mięso

MAKRO Cash and Carry Polska S.A.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Lubelska 26

  • Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów. Sprawne uzupełnianie towaru na półkach. Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję...
Więcej

17 Września 2024

Sprzedawca - Doradca Klienta Wólczanka

VRG S.A.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn, Galeria Warmińska

  • Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość...