2024-09-07 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Spiker radiowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1547
OBOWIĄZKI:
Organizacja pracy przy redagowaniu informacji, sporządzanie i dopracowywanie materiału reporterskiego, montaż zebranych informacji, obsługa programu radiowego, tworzenie, montowanie, edytowanie materiałów radiowych, samodzielne stworzenie pasma radiowego, samodzielna realizacja i prowadzenie codziennych pasm programowych, komunikacja i interakcja ze słuchaczami, przygotowywanie informacji lokalnych.Jedna zmiana 08:00-16:00 od poniedziałku do piątku.Oferta stażu dla osób bezrobotnych, zameldowanych w mieście Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie/ wyższe, wymagane prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu