2024-08-31 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Specjalista ds. sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Specjalista ds. sprzedaży
Miejsce pracy: Kętrzyn
Numer: StPr/24/0405
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie umów sprzedażowych, pozyskanie klienta, tworzenie baz, obsługa posprzedażowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kętrzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

12 Września 2024

Przedstawiciel / Przedstawicielka ds. Sprzedaży ubezpieczeń majątkowych

TUiR Allianz Polska S.A.

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • Twoje Zadania: Pozyskiwanie klientów : Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji, zapewniając najwyższą jakość obsługi. Indywidualne oferty ubezpieczeniowe : Tworzenie ofert idealnie dopasowanych do potrzeb...
Więcej

06 Września 2024

Specjalista do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

warmińsko-mazurskie / Olsztyn

  • sprzedaż wyrobów medycznychPraca w Szczytnie na I zmianę (08.00-16.00) Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Mile widziany zawód wyuczony: fizjoterapeuta, technik farmacji, pielęgniarka.Niezbędne:...
Więcej