2024-09-17 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Sekretarka

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Sekretarka
Miejsce pracy: Biskupiec
Numer: StPr/24/0835
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w UPPO zamieszkałych na terenie wsi

Miejsce pracy:

Biskupiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

15 Września 2024

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

warmińsko-mazurskie / Węgorzewo

  • Praca administracyjno-biurowa polegająca na prowadzeniu sekretariatu wydziału Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania dodatkowe: Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych Uprawnienia: Obsługa komputera...
Więcej

15 Września 2024

Sekretarka

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

warmińsko-mazurskie / Węgorzewo

  • 1. Rejestrowanie korespondencji przychodzacej i wychodzącej do dziennika elektronicznego;2. Przedkładanie pism do dekretacji Dyrektora, segregowanie i przekazywanie korespondencji, zgodnie z wytycznymi;3. Segregowanie pism przychodzących według...
Więcej