2024-08-31 / Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego

Rozbieracz-wykrawacz

Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Miejsce pracy: Krokowo
Numer: StPr/24/0781
OBOWIĄZKI:
Obróbka i trybowanie mięsa świeżego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Praca będzie wykonywana na terenie zakładu pod adresem 11-320 Jeziorany, Krokowo 63A i na terenie województwa warmińsko-mazurskiego, zgodnie z otrzymywanymi przez pracodawcę zleceniami. Praca w godzinach 6.00 - 14.00, 40 godzin tygodniowo.

Miejsce pracy:

Krokowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego