2024-08-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Robotnik

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie
Robotnik
Miejsce pracy: Kętrzyn
Numer: StPr/24/0385
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe i konserwacyjne na terenie gminy Kętrzyn, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie w obiektach gminnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kętrzyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

warmińsko-mazurskie / Wilczęta

  • rodzaj prac: prace porządkowe, pielenie terenów zielonych, chodników, opieka nad świetlicami wiejskimi, wykaszanie trawników, remont chodników;zakres obowiązków: utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie porządku i...
Więcej

16 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie / Kętrzyn

  • prace porządkowe i konserwacyjne na terenie gminy Kętrzyn, pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie w obiektach gminnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:
Więcej