2024-09-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Wilczęta
Numer: StPr/24/0438
OBOWIĄZKI:
rodzaj prac: prace porządkowe, pielenie terenów zielonych, chodników, opieka nad świetlicami wiejskimi, wykaszanie trawników, remont chodników;zakres obowiązków: utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku, utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu, wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości, organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami bhp, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska;
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wilczęta

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie