2024-09-06 / Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Robotnik drogowy

Powiatowy Urząd Pracy w Olecku
Robotnik drogowy
Miejsce pracy: Olecko
Numer: StPr/24/0356
OBOWIĄZKI:
wykonywanie ręcznych prac na budowie (praca na terenie woj.warmińsko-mazurskiego i podlaskiego)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Olecko


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Olecku

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

16 Września 2024

Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie / Kruklanki

  • sprzątanie terenów gminnych, drobne prace konserwatorskie w lokalach gminnych, pielęgnacja zieleni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:
Więcej

15 Września 2024

Praczka

Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

warmińsko-mazurskie / Węgorzewo

  • Pranie i prasowanie pościeli, bielizny i odzieży dostarczonej do pralni; obsługa urządzeń pralniczych; konserwacja maszyn po zakończonej pracy; dbanie o porządek i ład w miejscu pracy oraz budynku B zgodnie z wytycznymi Wymagania konieczne:...
Więcej