2024-09-02 / Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie

Referent

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie
Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Farmacutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referent
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 142123

Warunki pracy

- praca administracyjno-biurowa w siedzibie urzędu;

- stanowisko pracy zlokalizowane na I piętrze w budynku urzędu, z windą (brak podjazdów, drzwi w odpowiedniej szerokości dla osób niepełnosprawnych);

- narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe, praca przy komputerze przez co najmniej połowę dobowego wymiaru pracy (powyżej 4 godzin dziennie).

Zakres zadań

  • prowadzi sprawy związane z rozliczaniem czasu pracy tj. ewidencje czasu pracy, listy obecności, urlopy, zwolnienia, delegacje, praca zdalna
  • przygotowuje sprawozdania, raporty oraz zestawienia dotyczące prowadzonych spraw zgodnie z przepisami i terminami
  • współpracuje z firmami zewnętrznymi w zakresie szkoleń BHP i medycyny pracy
  • prowadzi sprawy dotyczące standardów zarządzania zasobami ludzkimi określonymi przez Szefa Służby Cywilnej
  • prowadzi sprawy gospodarcze, w tym ewidencjonuje i rozlicza umowy z kontrahentami zewnętrznymi, dokonuje sprawdzenia faktur pod kątem merytorycznym tj. zgodności z zawartymi umowami
  • wykonuje czynności pomocnicze w zakresie spraw obronnych
  • porządkuje i archiwizuje dokumentację prowadzonych spraw
  • rozliczanie stanu paliwa pojazdów służbowych
  • rozlicza polecenia wyjazdów służbowych pracowników Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Olsztynie
  • prowadzi ewidencję otrzymanych faktur i rachunków oraz dokonuje ich wstępnej kontroli pod względem formalno-rachunkowym oraz wprowadza je do systemu finansowo-księgowego
  • wprowadza wyciągi bankowe do systemu finansowo-księgowego
  • wykonuje czynności pomocnicze przy sporządzaniu okresowych sprawozdań i planów finansowych
  • dokonuje przelewy bankowe
  • prowadzi sprawy związane z naborem na wolne stanowiska pracy

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne, administracja
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w księgowości lub kadrach
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy
  • znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • znajomość standardów zarządzania zasobami ludzkimi w służbie cywilnej
  • znajomość przepisów ustawy o finansach publicznych oraz ustawy o rachunkowości oraz przepisów dotyczących ochrony danych osobowych
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • praktyczna znajomość zagadnień kadrowych i księgowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i współpracy z instytucjami zewnętrznymi
  • umiejętności analityczne i interpersonalne, umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office, programu kadrowo-płacowego PUMA
  • nieposzlakowana opinia, wysoka kultura osobista
  • samodzielność, dokładność i terminowość w wykonywaniu zadań