2024-08-29 / Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Referent ds. administracyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku
Miejsce pracy: Ełk
Numer: StPr/24/0681
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ełk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ełku

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Referent

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

warmińsko-mazurskie / Elbląg

  • Warunki pracy Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: Praca biurowa w siedzibie Urzędu; Kontakt z klientem zewnętrznym; Zagrożenie korupcją. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:...
Więcej

05 Września 2024

Samodzielny referent - kancelaria tajna

Powiatowy Urząd Pracy w Nidzicy

warmińsko-mazurskie / Załuski (pow. nidzicki, gm. Nidzica), Załuski

  • - udostępnianie i wydawanie materiałów niejawnych, jawnych i innych osobom uprawnionym;- kompletowanie dokumentów zgodnie z Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt oraz przygotowywanie akt do archiwizacji;- wykonywanie czynności kancelaryjnych w...