2024-08-30 / Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Referent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Gronowo Górne
Numer: StPr/24/1452
OBOWIĄZKI:
Obsługa systemu finansowo-księgowego, poznanie zasad funkcjonowania księgowości, rodzajów dokumentów oraz ich obiegu z i do działu, dekretowanie dokumentów księgowych i wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego, sporządzanie zestawień w arkuszu kalkulacyjnym Excel, archiwizowanie dokumentów księgowych, wykonywanie bieżących prac wspomagających dział księgowości.Jedna zmiana 7-15 pn-ptOferta stażu dla osoby bezrobotnej zameldowanej w mieście Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, umiejętność obsługi komputera, znajomość programu Microsoft Excel, znajomość podstaw księgowości.

Miejsce pracy:

Gronowo Górne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu