2024-09-17 / Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach
Psycholog
Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/24/0690
OBOWIĄZKI:
praca z dziećmi, konsultacje z rodzicami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bartoszyce


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Powiązane

Podobne ogłoszenia:

17 Września 2024

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

warmińsko-mazurskie / Marcinkowo

  • wsparcie psychologiczne dla Uchodźców z Ukrainy Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany Wymagania inne:
Więcej

17 Września 2024

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie / Nakomiady

  • psycholog,pedagog Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: psychologia Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne:
Więcej