2024-08-26 / Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie

Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie
Psycholog
Miejsce pracy: Mrągowo
Numer: StPr/24/0497
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć psychologicznych w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecks (w ramach programu za życiem)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), specjalizacja: Psychologia
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mrągowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 90 do 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie