2024-10-15 / Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Iławie
Miejsce pracy: Iława
Numer: StPr/24/1942
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagane pozytywnie nastawienie, komunikatywność. Doswiadczenie mile widziane ale nie wymagane. Praca na terenie powiatu iławskiego

Miejsce pracy:

Iława

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie